3 دلیل که باید سریعا به کلینیک ارتوپدی مراجعه کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این مقاله با 3 دلیلی که باید فورا خود را به یک کلینیک ارتوپدی برسانیم و با پزشک ارتوپدی ملاقات کرده تا معاینات و درمان لازم انجام شود مورد بررسی قرار می گیرد.

حتی اگر ما تمام تلاش خود را برای جلوگیری از صدمات انجام دهیم باز هم نمی توان به طور قطع از آنها جلوگیری کرد.

وقتی صدمات رخ می دهند می توانند بسیار استرس زا و سخت باشد که کلینیک و محیط درمانی مناسبی را جهت درمان و سریعا پیدا کنیم.

 وقتی که صدمات جدی و بزرگ رخ می دهند رفتن به بیمارستان می تواند در صدر تصمیمات قرار گیرد اما برای سایر صدمات ارتوپدی، صدمات ورزشی، کشیدگی، دررفتگی و سایر موارد می توانید کلینیک ارتوپدی الهام را از بهترین گزینه ها در نظر بگیرید.

کلینیک الهام در غرب تهران و شهرک غرب برای ارائه خدمات صحیح، سریع، مقرون به صرفه و جامع آسیب های ارتوپدی آماده است.

در ادامه بخوانید تا بیشتر بدانید که چرا بایستی فورا به کلینیک ارتوپدی مراجعه کنید.

آسیب های ورزشی و شغلی به مراقبت سریع احتیاج دارند

صدمه در زندگی ورزشکاران امری غیر قابل اجتناب است.

این که آرنج یک بازیکن بیس بال رگ به رگ شده باشد یا عضلات ران یک بازیکن فوتبال پاره شوند، مراجعه به مرکز تخصصی و فوق تخصصی ارتوپدی بهترین گزینه برای درمان سریع و کامل صدمات ورزشی است.

صدمات ورزشی نیاز به توجه فوری دارد زیرا این صدمات هرچه سریعتر در مسیر درمان قرار گیرند، ستاره ورزشی شما سریع تر می تواند در مسیر بهبودی و بازگشت به زمین بازی قرار گیرد.

کلینیک ارتوپدی الهام در تمامی روزهای هفته خدمات تخصصی و فوق تخصصی ارتوپدی و فیزیوتراپی را ارائه می دهد.

زمین بیس بال تنها مکانی که افراد معمولاً دچار آسیب دیدگی می شوند، نیست.

آسیب های ناشی از کار می تواند باعث ایجاد یک وقفه ناامید کننده و دردناک در روز شما شود.

انتظار طولانی مدت در اتاق های اورژانس بیمارستان برای هیچ فردی با آسیب دیدگی خوشایند نیست، لذا مراجعه به یک مرکز تخصصی ارتوپدی ممکن است برای شما کارا و بهتر به نظر آید.

در صورت نیاز به درمان و معاینه اورژانسی، شما بدون نیاز به نوبت مورد ارزیابی و درمان توسط پزشک متخصص ارتوپدی قرار خواهید گرفت.

اتاق اورژانس می تواند برای کودکان ترسناک باشد

راه رفتن در اتاق اورژانس می تواند برای کودکانی که دچار شکستگی بازو یا پای آسیب دیده هستند، ترسناک باشد.

سر و صداهای بلند، پرستاران ناخوشایند و احساس فوریت، همگی می تواند اتاق اورژانس را حتی برای بزرگسالان به تجربه ای ناخوشایند تبدیل کند.

بنابراین برای آسان تر کردن تجربه فرزندتان، درمان ارتوپدی را انتخاب کنید تا استرس غیرضروری در آنها ایجاد نشود.

کلینیک ارتوپدی شامل بخش های ارزیابی ارتوپدی، مراقبت ارتوپدی و درمان ارتوپدی اجازه می دهد تا آسیب فرزند شما در یک محیط آرام ، خانوادگی و حرفه ای درمان شود.

کودکان هم به اندازه بزرگسالان می بایست بدانند که چه اتفاقی برای جراحات آنها خواهد افتاد و شما می توانید مطمئن شوید که در هر زمان همراه با فرزندتان به یک کلینیک ارتوپدی مراجعه می کنید، تجربه ای کاملا آرام و دوست داشتنی خواهد داشت.

تکنولوژی تشخیص کارآمد از نظر هزینه

درمان صدمه با مراجعه به اتاق اورژانس بدون در نظر گرفتن نوع آن می تواند بسیار پرهزینه باشد.

وقتی نیاز یه خدمات و مراقبت ارتوپدی داشته باشید  بدون تحمیل هزینه های اضافه، کلینیک ارتوپدی الهام می تواند بهترین گزینه باشد.

یک ویزیت با ما هزینه ای تا 50 درصد کمتر از هزینه اتاق اورژانس خواهد داشت و همزمان شما اطمینان دارید که درمان شما به همان اندازه و حتی بیشتر از آن کارآمد، کامل و کم هزینه خواهد بود.

خدمات ارتوپدی کلینیک الهام

ویزیت و ارزیابی بیماران با آسیب های:

 • مفصل (ساییدگی، آرتروز، رماتیسم و….)
 • رباط (کشیدگی، پارگی و …)
 • عضله (پارگی، درد، ضعف، التهاب و …)
 • استخوان (شکستگی، در رفتگی، ضربه و…)
 • گچ گیری
 • گذاشتن آتل
 • تزریق مفصلی
 • تجویز دارو
 • جا اندازی استخوان و مفصل
 • درخواست فیزیوتراپی
 • ارائه تمرین برای بهبودی مشکلات خاص

جراحی در:

 • شکستگی های شدید
 • پارگی عضلات
 • تعویض مفاصل
 • خارج کردن پین
 • انحراف زانو

حرکت به سمت مراقبت های ارتوپدی

هنگامی که یک آسیب ارتوپدی سلامت شما را به خطر می اندازد و شما نیاز به درمان سریع دارید که هم جامع و هم مقرون به صرفه باشد،  کلینیک الهام واقع در شهرک غرب و غرب تهران راه حل مناسبی است.

کلینیک چند تخصصی الهام علاوه بر درمان آسیب های ارتوپدی سایر خدمات درمانی از جمله، درمان های اورولوژی تخصصی و اورژانسی، خدمات فوق تخصصی برای دیسک کمر، بیماری های مغز و اعصاب و فیزیوتراپی را نیز در خود به همراه دارد.

تا در صورت نیاز به فیزیوتراپی پس از انجام درمان آسیب های ارتوپدی پزشک ارتوپد شما همیشه در دسترس و در کنار متخصصی فیزیوتراپی باشد.

جهت دریافت نوبت ارتوپدی و یا ویزیت فوق تخصص ارتوپد و همچنین جهت اطلاع از شماره های تماس و آدرس کلینیک الهام به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

کلینیک ارتوپدی شهرک غرب


این مطلب را به اشتراک بگذارید