عکس زگیل تناسلی در مردان + تصاویر واضح

عکس های زگیل تناسلی در آقایان کاملا واضح

در این مطلب، عکس زگیل تناسلی در مردانی را مشاهده می کنید که برای درمان به کلینیک اورولوژی الهام مراجعه کرده اند. زگیل تناسلی نوعی زائده است که در اثر ابتلا فرد به ویروس اچ پی وی و معمولا در نواحی تناسلی ظاهر می شوند. ویروس اچ پی وی نوعی ویروس عفونی است که از طریق رابطه جنسی بین افراد منتقل می شود.

زگیل های تناسلی ممکن است در همه افرادی که به ویروس اچ پی وی دچار شده اند، ظاهر نشوند؛ بنابراین توصیه می کنیم که اگر در معرض رابطه جنسی پرخطر (بدون محافظت) و روابط جنسی با افراد ناشناس هستید حتما علاوه بر انجام آزمایش، حتما واکسن اچ پی وی (واکسن گارداسیل) را تزریق نمایید.

افراد ممکن است بر روی کیسه بیضه خود و یا نواحی اندام تناسلی زائده یا زائده هایی را مشاهده کنند و این سوال پیش بیاید که این زائده زگیل تناسلی است، تبخال تناسلی است یا یک زائده گوشتی معمولی؟

تشخیص این مسئله توسط خود افراد امری دشوار است بنابراین بهتر است در صورت مشاهده به یک کلینیک اورولوژی و یا پزشک متخصص مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: کرایوترپی زگیل تناسلی

در زیر، تصویر واضح زگیل تناسلی و زگیل صورت را مشاهده می کنید. تمامی تصویرها مربوط به مراجعین کلینیک اورولوژی الهام هستند. شما می توانید در بخش زیر بیش از 15 عکس زگیل تناسلی در مردان یا زگیل صورت را مشاهده کنید.

شما می توانید برای درمان زگیل تناسلی توسط پزشک متخصص اورولوژی و یا تزریق واکسن اچ پی وی (گارداسیل) به کلینیک اورولوژی الهام واقع در غرب تهران مراجعه کنید.

روش های درمان زگیل تناسلی در مردان + عکس واضح

راه کارهای متعددی جهت درمان زگیل تناسلی وجود دارند. این روش ها از نظر علمی و عملی ثابت شده اند از جمله:

  • فریز کردن زگیل تناسلی
  • کرایوتراپی زگیل تناسلی
  • الکتروسرجری یا استفاده از جریان الکتریکی برای درمان زگیل
  • لیزر درمانی زگیل ها
  • دارو درمانی

تمامی روش های درمان همراه با توضیحات کامل در خصوص درمان زگیل تناسلی در مردان و زنان را در این لینک مطالعه کنید.

در بخش زیر عکس هایی از قبل و بعد از درمان زگیل تناسلی را مشاهده می کنید که تصویر سمت چپ مربوط به قبل از درمان و تصویر سمت راست مربوط به پس از درمان و در حال بهبودی است.

شاید در شبکه های اجتماعی عکس، تصویر یا ویدیوهایی را مشاهده کرده باشید که از درمان زگیل تناسلی گذاشته می شوند و راه کارهایی را به شما معرفی می کنند که مثلا با استفاده از یک قهوه، پور یا روغن خاص، درمان صورت می گیرد اما در اکثر مواقع این ها صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و هیچ پایه علمی ندارند.

برخی مراجعین به دلیل استفاده از روش های غیر درمانی، فرصت مناسب برای درمان را از دست می دهند و زگیل ها پخش می شوند.

اگر قصد شروع هر نوع درمانی را دارید بدون پرداخت هزینه، با شماره 09304182098 تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره و یا نوبت حضوری برای درمان زائده های پوستی، با شماره تلفن های : ۰۲۱۸۸۰۷۳۱۳۶ و یا از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ با شماره ۰۹۳۳۷۸۳۶۸۲۰ در تماس باشید.
سایر شماره تماس های کلینک : 02188591523 و 02188591358
آدرس ما را در صفحه تماس با ما مشاهده کنید.

دریافت مشاوره و یا نوبت حضوری
امکان برقرار تماس از طریق شماره موبایل 09304182098

به صورت تلفنی و یا ارسال پیام واتساپ و تلگرام در هر ساعتی از شبانه روز

دیدگاه خود را بنویسید

0 دیدگاه در مورد "عکس زگیل تناسلی در مردان + تصاویر واضح" ثبت شده
    اولین دیدگاه و یا پرسش را از طریق فرم بالا ثبت کنید 👆😍